Это интересно


Структурні підрозділи

 
 

Спортивно-оздоровчий табір "Прометей"

В університеті є база відпочинку - спортивно-оздоровчий табір "Прометей", розташований у місті Алушта. У 1962 році ректор А.Ф.Переход добився передачі інституту будівлі і території колишнього дитячого будинку в місті Алушта. Будівля знаходилася у напівзруйнованому, аварійному стані, а територія була схожа на покинутий пустир і звалище. Належало виконати величезний об'єм робіт з відновлення і реконструкції основного корпусу, будівництва їдальні, підведенню інженерних комунікацій, обгороджуванню і благоустрою території. У тому ж 1962 року почалося активне ведення робіт із створення студентського табору. Всі роботи виконували студенти, в основному факультету фізичного виховання.

До вересня 1962 року територію табору не можна було впізнати. На свіжих газонах зростали троянди, бетонні доріжки вдало сполучали будівлі і споруди табору, оформилися кипарисові алеї, багато кольорів, альтанок і лавок. На території табору був створений комплекс спортивних майданчиків. Завершилася реконструкція і відновлення основного корпусу, будівництво їдальні, побудовано два літні житлові павільйони. У 1963 році урядом міста Алушти спортивно-оздоровчий табір "Прометей" був узаконений як офіційна база відпочинку Кримського педагогічного інституту. Табір розрахован на 80 місць. Слід особливо відзначити, що це студентський табір не лише тому, що в ньому відпочивають студенти, а і тому (і це дуже поважно), що будували, ремонтували і створювали його самі студенти.
З 15 червня по 30 вересня у таборі відпочивають і оздоровлюються студенти, викладачі і співробітники університету по путівках профспілкових комітетів. Частина вартості цих путівок оплачується профспілковими комітетами університету. За рік у таборі відпочиває і оздоровлюється близько 800 чоловік. До їх послуг обладнані кімнати, їдальня на 120 посадочних місць, паркова територія, спортивні майданчики і добре організована спортивно-масова робота.

З червня в таборі проходять навчальну практику студенти факультету фізичного виховання, які разом із здобуттям знань і професійних навиків відпочивають і укріплюють своє здоров'я. У період перебування на відпочинку студентів навчають плаванню.

У 2004 р. спортивні майданчики відремонтовані і приведені у відповідність зі світовими стандартами, проведений капітальний ремонт всіх внутрішніх приміщень головного корпусу. Завдяки гелеоустановці з травня по жовтень табір забезпечений гарячою водою. Проведено супутникове телебачення.

 

Адреса:
Україна, Крим, 98500, Алушта, вул. Шкільна, 2
Телефон: (06560) 2-60-15